Pożegnanie gimnazjalistów w Szkole Podstawowej w Niemczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwester Pióro
piątek, 22 czerwca 2018 10:56

DSC 0216Dla tegorocznych uczniów 3 klasy gimnazjum ostatni dzwonek zadzwonił wcześniej, niż innym uczniom Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy. Już w czwartek 21 czerwca miało miejsce pożegnanie klas trzecich. W trakcie uroczystego apelu, na który został zaproszony m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Grzegorz Kosowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Monika Szymańska-Śledź oraz inspektor ds. oświaty Marzena Krzyśko, wręczono Nagrody Specjalne Burmistrza dla najlepszych uczniów, którzy osiągnęli średnią ponad 5.0 oraz zachowanie co najmniej bardzo dobre.

Byli to uczniowie: Miłosz Woźniak, Kacper Botuszan, Elwira Mazur, Patrycja Szachniewicz oraz Emilia Strzelińska. Dodatkowo zostały odznaczone osoby angażujące się w życie społeczne, sportowe oraz kulturalne szkoły. Aby w zabawny sposób pożegnać najstarszych uczniów opuszczających mury szkoły, młodsza klasa przygotowała humorystyczny występ, angażujący w zabawe trzeciogimnazjalistów. Na koniec każdy wpisał się do pamiątkowej księgi szkolnej.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1