Wycieczka w ramach projektu "Wielki Plan" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwester Pióro
piątek, 15 czerwca 2018 06:32

dadDnia 9 czerwca 2018r. odbyła się wycieczka Przedszkola Publicznego w Niemczy, zrealizowana w ramach projektu "Wielki plan". Celem podróży 111 uczestników (dzieci i rodziców) była edukacja przyrodnicza i historyczna w Interaktywnym Parku Rozrywki i Edukacji „Rosenau – Zaginione miasto” w Pokrzywnej. Uczestnicy mogli poznać historię miasta Rosenau, wziąć udział w lekcji fizyki i optyki w Parku Żywiołów, w lekcji historii, zwiedzając "Straszną Sztolnię", w edukacyjnej zabawie z pływającą wodą w "Ogrodzie Wody".

Chętni zwiedzili wirujący domek, jaskinię Niedźwiedzia, w kinie 7D oglądali ciekawe filmy przyrodnicze. W czasie wycieczki można było skorzystać z przejażdżki ciuchcią, która dała możliwość podziwiania krajobrazu przepięknych Górach Opawskich. Do dyspozycji zwiedzających był również Dinopark, karuzela, gigantyczny zamek. Wszyscy uczestnicy mieli zapewniony posiłek. Dzieciom przez cały czas towarzyszył dobry nastrój. Zadowolone i pełne wrażeń wróciły do domu.
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
Poprawiony: piątek, 15 czerwca 2018 07:05